Karrier

A karriered a Maximatornál

A Maximator GmbH a nagynyomású technológiák globális piacán technológiai vezető szerepet tölt be, valamint kiemelkedő szintű oktatást kínál a diákok és szakmunkástanulók számára, illetve partner az egyetemi hallgatók szakmai gyakorlatainak leszervezésében. Veled együtt szeretnénk új, innovatív megoldásokat létrehozni. Tarts velünk, és alakítsd a saját jövődet!

Karrier

Értékesítési asszisztens / ügyfélrendelés-feldolgozó szakember (f/n/m)

Teljes vagy részmunkaidő

A MAXIMATOR vezető szerepet tölt be a nagynyomású technológia területén. A hidrogéntechnológia hosszú évek óta társaságunk egyik fő témája. A nyitottság, az erős elkötelezettség, a feltétel nélküli csapatmunka és az őszinte lelkesedés minden munkatársunknak megadja a szabadságot, hogy saját kezébe vegye az új és jövőbeli fejlesztésekkel járó felelősséget.

A te feladataid.

  • Kapcsolattartó partner a beszállítók és az ügyfelek felé
  • Üzleti megrendelések feldolgozása és tervezés koordinálása
  • Megrendelések rögzítése és feldolgozása, valamint árajánlatok készítése
  • Törzsadatok kezelése ERP rendszerben
  • Adminisztratív és szervezési tevékenységek
  • A potenciális ügyfelek igényeinek és lehetőségeinek beazonosítása

A profilod.

  • Befejezett üzleti és/vagy műszaki képzés
  • Műszaki alapismeretek
  • Folyékony német és angol nyelv ismeret
  • MS-Office ismeretek, ERP, WAWI és CRM rendszerek esetleges ismerete
  • Megbízható, lelkiismeretes, megbízható személyiség

Mit kínálunk

  • Kihívást jelentő feladatok családias munkakörnyezetben - kreativitás és a megoldásorientált gondolkodás a középpontban.
  • Innovatív projektekben való részvétel
  • Modern munkahely, kreatív lehetőségek széles skálájával, nemzetközi vállalati környezetben.
  • Minimálbér X.X00 EUR bruttó havonta - heti 38,5 óra. A tényleges munkabér figyelembe veszi szakmai és személyes készségeit, valamint szakmai tapasztalatát.

Elérhetőségeink.

Ha szeretne jelentkezni egy meghirdetett pozícióra, és kérdései vannak az ajánlatunkkal kapcsolatban, kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot. Készségesen megválaszoljuk minden kérdését:

Ing. Michael Schönleitner
+43 7243 20700 260
karriere@maximator-ht.com

MAXIMATOR Hochdrucktechnik GmbH Pascalstraße 1,
4614 Marchtrenk